Lansinoh Anne Sütü Çantaları

Lansinoh Anne Sütü Çanta inceleme ve yorumları. Lansinoh'un # 1 satan anne sütü depo çantaları, değerli anne sütünün saklanması ve dondurulması için idealdir., anne başlığı hakkında yorumlar, anne kategori bilgisi, Lansinoh Anne Sütü Çantaları hakkında bilgi ve kullanıcı yorumları.66.

Hakkında yorumlar ve bilgiler

Lansinoh Anne Sütü Çantaları Hakkında Bilgi

Lansinoh Anne Sütü Çantaları

Kategori: anne Türü: Bilgi Tarih:

Lansinoh'un anne sütü depo çantaları, değerli annelerin sütünün saklanması ve dondurulması için idealdir. Lansinoh torbaları ön sterilize edilmiş olup sızıntıyı önlemek için patentli çift Tıklama 'n' Güvenli mühürlüdür. Takviyeli yan sızdırmazlık elemanları ve çift mühürlü bir köşebent ile Lansinoh torbaları mevcut en güçlü emzirme çantalarıdır. BPA ve BPS ücretsiz. Şimdi, doğrudan poşete pompalayın 2 yol: Lansinoh pompasını kullanma - Çantayı ekspresyon setine takın ve doğrudan çantaya pompalayın. En standart boyutlu pompaları kullanma

* - Adaptörü ekspresyon setine takın ve doğrudan poşete pompa. Adaptörler ayrıca sattı. ÖNEMLİ! Lansinoh Anne Sütü Deposu Çantanızın beyaz ve mor çiçekleri ve logonun üzerinde beyaz bir çizgi olduğundan emin olun. Çantanız bu tasarıma sahip değilse, doğrudan çantaya pompalanması ile uyumlu değildir.

* Medela, Ameda ve Eveflo pompalarının çoğuna uygundur Lansinoh Anne Sütü Çantaları, 25 adet Lansinoh Anne Sütü Deposu, 50 adet Lansinoh Anne Sütü Depolama Torbası ve 100 adet Lansinoh Anne Sütü Depolama Torbası olmak üzere 3 uygun paket boyuttadır. Anne sütü yapan bir anne tarafından kurulan Lansinoh, annelerin 30 yılı aşkın bir süredir emzirmekte başarılı olmalarına yardımcı olmayı taahhüt etmiştir. Lansinoh, ödüllü taş ürünleri olan HPA Lanolin, Lansinoh ve Lansinoh hemşirelik pedleri ile ünlü emzikli beslenme ürünleri ve aksesuarlarında liderdir.

+1 Öne Çıkar ↑ :yorum almak için öne çıkar.

Yorumlar ve güncellemeler aşağıdan verilebilir.
Aşağıdan Yorum Yazabilirsiniz.!
Kullanıcı Yorumları Yeniye Göre Sıralama