Braun Sakal Tıraş ve Şekillendirme Makinesi

Braun Sakal Tıraş ve Şekillendirme Makinesi BT5050 hakkında yorumlar. Kullanan erkekler ne düşünüyor ve makine özellikleri nelerdir., baba başlığı hakkında yorumlar, baba kategori bilgisi, Braun Sakal Tıraş ve Şekillendirme Makinesi hakkında bilgi ve kullanıcı yorumları.55.

Hakkında yorumlar ve bilgiler

Braun Sakal Tıraş ve Şekillendirme Makinesi Hakkında Bilgi

Braun Sakal Tıraş ve Şekillendirme Makinesi

Kategori: baba Türü: Bilgi Tarih:

Braun Sakal Tıraş ve Şekillendirme Makinesi BT5050 Eşsiz Slide&Style sistemi tarak takılı olsa bile basit bir kaydırma ile sakalınızı şekillendirmenize izin verir. 25 hassasiyet ayarına sahip ayarlaması kolay iki adet Click&Lock tüy kesme tarağı. Düz, kesin, güvenilir ve tekrarlanabilir sonuçlar için.

Hassas tarak 
0,5 mm aralıklı 1 - 10 mm
Uzun tarak 
2 mm aralıklı 10 - 20 mm

Braun Sakal Kesme Makinesi ile, her harika görünümün iki temel unsuru olan, tam olarak istenen uzunluğu ve kesin hatları elde edersiniz. İster özel tasarım kirli sakal, ister sakalın tamamını kesme amaçlı olsun, iki adet çıkarılabilir kesme fırçası ile aradığınız esnekliği elde edersiniz. Hassas tarak kusursuz görünüm elde etmeniz için 0,5 mm basamaklarla (1-10 mm arasında) en üstün hassasiyeti sağlar. Uzun sakal tarağı daha uzun sakala bakım yapmanız için (10-20 mm arasında) daha geniş bir aralık sağlar.

+1 Öne Çıkar ↑ :yorum almak için öne çıkar.

Yorumlar ve güncellemeler aşağıdan verilebilir.
Aşağıdan Yorum Yazabilirsiniz.!
Kullanıcı Yorumları Yeniye Göre Sıralama