Prima Bebek Bezi Aktif Bebek

Prima Bebek Bezi Aktif Bebek hakkında yorumlar. Prima Bebek Bezi Aktif Bebek bilgileri ve kullacı yorumları nelerdir., bebek başlığı hakkında yorumlar, bebek kategori bilgisi, Prima Bebek Bezi Aktif Bebek hakkında bilgi ve kullanıcı yorumları.10.

Hakkında yorumlar ve bilgiler

Prima Bebek Bezi Aktif Bebek Hakkında Bilgi

Prima Bebek Bezi Aktif Bebek

Kategori: bebek Türü: Bilgi Tarih:

Prima Bebek Bezi Aktif Bebek daha çok aktif çocuklarınız yani emeklemeye başlayan çocuklarınız için oldukça iddalı bir bez türüdür. Bir çok reklam ve bilgilendirmeler internette ve televizyonlarda mevcuttur. Siz değerli yorumcu arkadaşlarımızın kullanım deneyimleri bizim için daha önemlidir.

+1 Öne Çıkar ↑ :yorum almak için öne çıkar.

Yorumlar ve güncellemeler aşağıdan verilebilir.
Gönderen: Tuna ÖZTÜRK

Cocugumuz 2 yasinda ve dogdugu gunden beri prima kullaniyorduk..Ta ki radikal bir karar verip fiyat rekabeti icin kalitenizden odun verene kadar..Bu urun prima kalitesine yakismiyor..


Gönderen: Selin unal

Diğer bebek bezi firmalarına göre yine iyi. Ben başka bir marka almıştım. Çocuk pişik oldu. Tekrar primaya döndük şimdilik sorunumuz yok


Gönderen: Erkan numca

Prima da sızdırırsa artık ne alacaz bilemedim , 2 paket aldık bi de :(((


Gönderen: Saime Nur

prima yeni üç kanallı bezi sızdırıyor, eski bezle bebeğim sabaha kadar yatardı ama bu bezin kesinlikle değişmesi gerekiyor aksi takdirde bebeğimin çamaşırları dahi ıslanıyor doğduğundan beri prima kullanıyorduk ama bir daha alır mıyım biliyorum


Kullanıcı Yorumları Yeniye Göre Sıralama