borsa Borsa ve Firmalar detaylı bilgiler ve yorumlar

Borsa hakkında yorumlar, Firmalar, fabrikalar, markalar gibi bir çok etken üzerine kullanıcı yorumları, Borsa üzerine tartışma yazıları. Bu kategoride yayınlanmış Popüler başlıklar ziyaretcilerin oylarına göre sıralanmaktadırlar. Verilecek her oy konuyu yukarı taşır.

borsa Hakkında konular ve yorumları

hakkında yorum başlığı

Borsa, yeni yılın ilk iş gününe düşüşle başladı

Oy:1 Bilgi
hakkında yorum başlığıBorsa, yeni yılın ilk iş gününe düşüşle başladı hakkında yorumlar. Yeni yılın ilk iş gününe yüzde 0,30'luk düşüşle başladı.
hakkında yorum başlığı

Afyon Çimento Sanayi t.a.ş

Oy:0 Bilgi
hakkında yorum başlığıAfyon Çimento Sanayi t.a.ş hakkında yorumlar ve bilgiler. Afyon Çimento Sanayi t.a.ş şirket yatırım yorumları.
hakkında yorum başlığı

Anadolu Efes biracılık ve malt san. a.ş.

Oy:0 Bilgi
hakkında yorum başlığıAnadolu Efes biracılık ve malt san. a.ş. hakkında yorumlar ve bilgiler. Anadolu Efes biracılık ve malt san. a.ş. firma yatırım yorumları.
hakkında yorum başlığı

Adese alişveri̇ş merkezleri̇ ti̇caret a.ş.

Oy:0 Bilgi
hakkında yorum başlığıAdese alişveri̇ş merkezleri̇ ti̇caret a.ş. hakkında yorumlar ve bilgiler. adese alişveri̇ş merkezleri̇ ti̇caret a.ş. şirket yatırım yorumları
hakkında yorum başlığı

Adel Kalemcilik ticaret ve sanayi a.ş.

Oy:0 Bilgi
hakkında yorum başlığıAdel Kalemcilik ticaret ve sanayi a.ş. hakkında yorumlar ve bilgiler. Adel Kalemcilik ticaret ve sanayi a.ş. yatırım olarak şirket bilgileri.
hakkında yorum başlığı

Adana Çimento sanayii t.a.ş.

Oy:0 Bilgi
hakkında yorum başlığıAdana Çimento sanayii t.a.ş. hakkında yorumlar. Adana Çimento sanayii t.a.ş. hakkında bilgiler ve yatırım olarak şirket bilgileri.
hakkında yorum başlığı

Aciselsan Acipayam Selüloz sanayi ve ti̇caret a.ş.

Oy:0 Bilgi
hakkında yorum başlığıAciselsan Acipayam Selüloz sanayi ve ticaret a.ş. hakkında yorumlar, Aciselsan Acipayam genel bilgileri ve yatırım olarak firma bilgileri
hakkında yorum başlığı

2017 de Petrol İçin Beklentiler

Oy:0 Bilgi
hakkında yorum başlığı2016 biterken 2017 de petrol fiyatları ve gidişatı nasıl olabilir. 2017 de Petrol İçin Beklentiler ve yorumlar

Yeni Borsa ve Firmalar konuları