Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı

Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı hakkında yorumlar. Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı bilgileri ve kullanıcı yorumları ile alış veriş fikirleri, ev başlığı hakkında yorumlar, ev kategori bilgisi, Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı hakkında bilgi ve kullanıcı yorumları.52.

Hakkında yorumlar ve bilgiler

Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı Hakkında Bilgi

Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı

Kategori: ev Türü: Bilgi Tarih:

Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı bilgi fikir tanıtımı; Sıvı ve toz gücünün bir arada bulunduğu kaliteli bir karışım. Çamaşırlarınızın temizliği için bu alış veriş ürününü hiç denediniz mi?

Lekeleri çıkarması için 3 bir arada olan ürünü daha çok tercih edilmektedir.

Ariel Parlak Renkler toz deterjanın leke çıkarıcısı ve sıvı deterjanın gösterdiği özen Ariel’in leke çıkarma gücünü ve sıvı deterjanların avantajları bir arada. Tortu bırakmaz, renklilerin ve beyazların parlak kalmasını sağlar ve leke-savar kapağı en zorlu lekeleri bile çıkarmanıza yardımcı olur. 

+1 Öne Çıkar ↑ :yorum almak için öne çıkar.

Yorumlar ve güncellemeler aşağıdan verilebilir.
Gönderen: merve duman

3 ü bir arada en etkilisi lekeleri çıkarıp parlatmada daha iyi. Ben alışverişim de genelde 3 in1 olanını alıyorum.


Gönderen: sevda türkan

En kaliteli ürün .toz halini kullanıyordum ama sıvı olşu daha iyi oluyor.çamasır kuruduktan sonra tozutmuyor.Ürün leke çıkarma konusunda başarılı. Ayrıca çamaşırı da yıpratmıyor, Her seferinde yarım kapak kullanmamıza rağmen ...et iyi iş çıkarttı. Bu şekilde dörtlü alınca tek koliyle geliyor, Vaktiyle çok uygun fiyattan almıştık, yine o şekilde indirim veya kampanya yapılacak olursa daha da almayı düşünüyorum.


Kullanıcı Yorumları Yeniye Göre Sıralama