Cilt İçin Doğal Balkabağı Maskesi Nasıl Hazırlanır?

Doğal Balkabağı Maskesi nasıl yapılır. Doğal Balkabağı Maskesi yapılırken gereken malzemeler ve hazırlanışı. Cilt bakımı için doğal maske hazırlama., guzellik başlığı hakkında yorumlar, guzellik kategori bilgisi, Cilt İçin Doğal Balkabağı Maskesi Nasıl Hazırlanır? hakkında bilgi ve kullanıcı yorumları.112.

Hakkında yorumlar ve bilgiler

Cilt İçin Doğal Balkabağı Maskesi Nasıl Hazırlanır? Hakkında Bilgi

Cilt İçin Doğal Balkabağı Maskesi Nasıl Hazırlanır?

Kategori: guzellik Türü: Bilgi Tarih:

Cilt İçin Doğal Balkabağı Maskesi

Balkabağı maskesi kuru, yağlı, karma ya da normal cilt tipleri için uygun bir güzellik maskesidir. Balkabağının barındırdığı antioksidanlar cilt hücrelerini hareketlendirerek cildin kendini yenilemesine yardımcı olur. İçeriğinde barındırdığı A vitamini nedeni ile cilt nemlenerek canlılık ve sağlık kazanır.

Balkabağı Maskesi Nasıl Hazırlanır?

1 kahve kaşığı pekmez
İnce bir dilim balkabağı
1 kahve kaşığı kabak çekirdeği yağı
1 kahve kaşığı yoğurt
1 yemek kaşığı çekilmiş badem

Hazırlanışı ve Uygulanışı: maskeye balkabağını suda haşlayarak başlayın. Haşlanan balkabağını çatal ile iyice ezdikten sonra diğer malzemeleri ekleyerek karıştırın. İsteğe göre blenderdan geçirilebilir. Elde edilen karışım krem kıvamına geldikten sonra dekolte bölgesi dahil olmak üzere bütün yüze sürülür. Karışım ciltte 10-15 dakika bekletilerek ılık su yardımı ile temizlenir. Bu maske her cilt için uygun ve mükemmel sonuçlara neden olabilecek bir maskedir. Haftada bir defa uygulayarak sizde cildinize renk, tazelik, canlılık ve sağlık katabilirsiniz.

Eğer cilt tipiniz kuru ve hassas ise balkabağı maskesini yoğurt kullanmadan hazırlayabilirsiniz.

+1 Öne Çıkar ↑ :yorum almak için öne çıkar.

Yorumlar ve güncellemeler aşağıdan verilebilir.
Aşağıdan Yorum Yazabilirsiniz.!
Kullanıcı Yorumları Yeniye Göre Sıralama