Bodrum-Gümbet Gezisi

Gümbet Bodrum'da oldukça güzel mekanlardan birisidir. Gümbet gezerken gitmeniz gereken yerler bulunur. Gümbet hakkında bilgiler ve yorumlar., tatil başlığı hakkında yorumlar, tatil kategori bilgisi, Bodrum-Gümbet Gezisi hakkında bilgi ve kullanıcı yorumları.61.

Hakkında yorumlar ve bilgiler

Bodrum-Gümbet Gezisi Hakkında Bilgi

Bodrum-Gümbet Gezisi

Kategori: tatil Türü: Bilgi Tarih:

Gümbet tam tatil ve gezi yapmak için ideal bir yer. Hem eğlence hem de kültür gezisi olarak tavsiye edilebilecek bir yerdir. 

Bodruma yakınlığı ve eğlence yerlerinin çokluğu nedeni ile çok popülerdir. Yaz aylarında oldukça kalabalık olan Gümbet’te kamp yerinden en lüks otellere kadar her türlü konaklama imkanı bulmak mümkün.

Bodrum’dan sadece 2 km uzaklıkta olan Gümbet, Yaz aylarında oldukça kalabalık olan Gümbet’te kamp yerinden en lüks otellere kadar her türlü pansiyon, apart otel bulmak mümkün. Gümbet sahilinde her türlü su sporunu yapmak mümkün. Son senelerde oldukça değişen Gümbet’te birçok otel, restoranın, gece klübü, disko ve bar inşa edildi. Gümbet gece hayati açısından nerdeyse Bodrum ile rekabet ediyor diyebiliriz. Daha çok gençlerin rağbet ettiği Gümbette çok sayıda İngiliz turist kalır.

Bodrumun adeta uzantısı olan Gümbet İngilizce tabelaları ve İngiliz müşterileri ile adeta bir İngiliz sayfiye kasabasını andırıyor. Sahilde birçok restoranın yer aldığı Gumbetde sahile paralel olan caddelerde çok sayıda restoran, bar ve tekstil ürünleri ve hediyelik eşya satan dükkan bulunuyor. Restoranlarda genelde uluslararası mutfakların sunulduğu Gümbet yoğun yapılaşmadan fena etkilenmiş.

Gümbet Görülecek yerler
Halikarnas Balıkcısının Müzesini ve Mezarını Ziyaret edin.

Yel değirmenleri ziyaret edin.
Haremtan tepesinden manzarayı seyredin

+1 Öne Çıkar ↑ :yorum almak için öne çıkar.

Yorumlar ve güncellemeler aşağıdan verilebilir.
Aşağıdan Yorum Yazabilirsiniz.!
Kullanıcı Yorumları Yeniye Göre Sıralama