Doğa gezisinde Tabiatla baş başa kalın

Tatile çıktığınız da kesinlikle doğada kendinizi dinlendiriniz. Doğal bir yerde yalnız olmak kadar huzur verici bir şey var mıdır. Kesinlikle deneyiniz., tatil başlığı hakkında yorumlar, tatil kategori bilgisi, Doğa gezisinde Tabiatla baş başa kalın hakkında bilgi ve kullanıcı yorumları.98.

Hakkında yorumlar ve bilgiler

Doğa gezisinde Tabiatla baş başa kalın Hakkında Bilgi

Doğa gezisinde Tabiatla baş başa kalın

Kategori: tatil Türü: Bilgi Tarih:

İç Anadolu’nun bozkırları ya da Ege’nin yamaçlı dağları… Hele ki Karadeniz kıyılarında bir yerlerdeyseniz tüm tatil kalabalığını bir kenara bırakarak bir gününüzü sadece doğal güzellikle adayabilirsiniz.

Ormanın içinde derince içinize çekeceğiniz bir nefes bazen size bir yıl boyunca yetecek rahatlama sağlayacaktır. Doğanın kalbinde bir yerlerde bulunan tazeliği daha yakından hissetmek için tabiatın merkezine inmek gerekir. Her bölgesi farklı doğal güzelliklerle dolu olan ülkemizde yeşilin ve mavinin uyumunun tam ortasında durursanız tabiat size tüm cömertliği ile davranacaktır.

Psikologlara göre yeşil rengin doğal haline bir süre bakmak ve kendini dinlemek insan için binlerce lira verilen terapi seanslarından çok daha faydalıdır. Bütün stresi ve olumsuzlukları atmanın en iyi yolu; Doğada kuş seslerinin arasında hiç bir şey düşünmeden kafa dinlemektir.

+1 Öne Çıkar ↑ :yorum almak için öne çıkar.

Yorumlar ve güncellemeler aşağıdan verilebilir.
Aşağıdan Yorum Yazabilirsiniz.!
Kullanıcı Yorumları Yeniye Göre Sıralama