İztuzu Plajı Dalyan Tatili ve Caretta Carettalar

Dalyan da İztuzu Plajı oldukça güzel bir yer. Görünüşüne hayran kalmamak mümkün değil. Tatil için ve gezi için her türlü seyahat için on numara yer, tatil başlığı hakkında yorumlar, tatil kategori bilgisi, İztuzu Plajı Dalyan Tatili ve Caretta Carettalar hakkında bilgi ve kullanıcı yorumları.76.

Hakkında yorumlar ve bilgiler

İztuzu Plajı Dalyan Tatili ve Caretta Carettalar Hakkında Bilgi

İztuzu Plajı Dalyan Tatili ve Caretta Carettalar

Kategori: tatil Türü: manset Tarih:

Denizin güzel olduğu bir yer, artı plajı güzel, Doğası güzel, Ormanlık alan, Daha bir çok şeyi içinde barındırabilen ender yerlerden biri. Tatil de burda her yönden vakit geçirebilecek ve doğanın içinde büyüleneceksiniz. 

İztuzu plajjı tatlı su ile tuzlu suyun gösteri yaptığı mükemmel bir doğa harikası. Sevimliliği ile nam salan meşhur caretta caretta kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı bu sahile tekne ile ya da araç ile ulaşım mümkün. Uzun kumluk sahili ve hafif dalgalı denizi ile huzuru bulacağınız bir mekan.

Eğer meraklı bir tatilciyseniz ve istediğiniz sadece denize girip güneşlenmek değilse tatilde yaralı kaplumbağaların tedavi edildiği merkezleri de inceleyerek hayatta görmediğiniz mutluluğa şahit olabilirsiniz.

Tatlı su ile tuzlu su bu noktada birbirine karışmadan nasıl yoluna devam ediyor merak edeceğiniz en büyük konu bu olacak. Tatil planınıza kaplumbağaları görmek isteyen çocuklarınızı dinleyerek İztuzu’nu da dahil edebilirsiniz.

Tatil yeri, Tatil plajı hakkında yorumlarİztuzu plajı, tatil mekanıPlaj tatili türkiye, gezi rehberiİztuzu plajı hakkında yorumlar

+1 Öne Çıkar ↑ :yorum almak için öne çıkar.

Yorumlar ve güncellemeler aşağıdan verilebilir.
Aşağıdan Yorum Yazabilirsiniz.!
Kullanıcı Yorumları Yeniye Göre Sıralama