Tatilde dilinizi geliştirebilirsiniz!

Tatile çıkarken yurt dışı yada yurt içi olsun yanınıza sözlük alın yada bir kursa giderek yabanı dilinizi geliştirin. Tatilde sosyal olmak size bağlı., tatil başlığı hakkında yorumlar, tatil kategori bilgisi, Tatilde dilinizi geliştirebilirsiniz! hakkında bilgi ve kullanıcı yorumları.90.

Hakkında yorumlar ve bilgiler

Tatilde dilinizi geliştirebilirsiniz! Hakkında Bilgi

Tatilde dilinizi geliştirebilirsiniz!

Kategori: tatil Türü: manset Tarih:

Hem yurtiçi tatillerinde hem de yurtdışı seyahatlerinde gerekli olan yabancı dille iletişim konusunda sorun yaşıyorsanız gittiğiniz ülke dilini Türkçeye çeviren bir sözlük bulundurmalısınız.

Eğer tatiliniz Türkiye’deyse de Türkçe – İngilizce sözlük sizi zor durumlardan kurtaracaktır. Turistler ile iletişim kurmanız gereken durumlardan farklı el ve kol hareketleri ile derdinizi her zaman anlatamazsınız. Temel iletişim bilgilerini içeren tatil sözlükleri bu noktada hayati öneme sahip.

Yurtdışında da yabancı dilin gerekliliğini tartışmaya bile gerek yok. Türkçe – Fransızca ya da Türkçe - Almanca sözlüklerle en azından probleminizi dile getirecek kadar yabancı lisana kavuşun. Hiç hazırlıksız olmaktansa bir sözlük ile temel iletişimi sağlamak otel dışında geçireceğiniz zamanlarda problem yaşamadan iletişim kurmanıza zemin hazırlar.

Avrupa’nın temel dili haline gelen İngilizce sizi tüm Avrupa ülkelerinde temsil edecek ortak dildir. Tatil için özel planlarınız varsa o ülkenin dilini çevirebilecek sözlük bulundurmanız da yararınıza olacaktır.

+1 Öne Çıkar ↑ :yorum almak için öne çıkar.

Yorumlar ve güncellemeler aşağıdan verilebilir.
Aşağıdan Yorum Yazabilirsiniz.!
Kullanıcı Yorumları Yeniye Göre Sıralama