En Kaliteli Fotoğraf Baskısı Alabileceğiniz Yazıcı Hangisi

En Kaliteli Fotoğraf Baskısı Alabileceğiniz InkJet Yazıcı Hangisi Sizce hangi fotoğraf baskısı yapan yazıcılar daha kaliteli iş çıkarıyor., teknoloji başlığı hakkında yorumlar, teknoloji kategori bilgisi, En Kaliteli Fotoğraf Baskısı Alabileceğiniz Yazıcı Hangisi hakkında bilgi ve kullanıcı yorumları.160.

Hakkında yorumlar ve bilgiler

En Kaliteli Fotoğraf Baskısı Alabileceğiniz Yazıcı Hangisi Hakkında Bilgi

En Kaliteli Fotoğraf Baskısı Alabileceğiniz Yazıcı Hangisi

Kategori: teknoloji Türü: Bilgi Tarih:

Öyle ya artık herkesin iyi kötü bir telefonu ve fotoğraf makinesi var.. çektiğimiz resimleri neden evimizde basmayalım ki dediğinizi duymadık değil .. Haklısınız da.. Şimdi size glossy ve semi glossy photo paper ile mükemmel baskı alabileceğiniz yazıcı markası olan CANON dan bahsedeyim..

Görüntüleme ve baskı teknolojilerinde ihtisas sahibi olan Canon inkjet yani mürekkep püskürtmeli yazıcılarda da rakiplerinin açık ara önünde.. bu kadar canlı ve kaliteli baskıyı başka yazıcılarla yakalamak gerçekten zor.. Hele de Canon ların şimdilerde bitmeyen kartuş ilave edilmiş modelleri piyasada satılıyor ki tadından yenmez.. Bitmeyen kartuş tanklarına da Canon uyumlu mürekkepleri doldurun basın istediğiniz kadar fotoğraf.. aile albumleri basın.. nasılsa sadece kağıt masrafınız var.. çünkü orjinal kartuş kullanmıyorsunuz..

Aklınıza takılabilecek sorulardan biri şu acaba aynı baskı kalitesini bitmeyen kartuş ile yakalayabilir miyiz? Kesinlikle en az aynı kalitede hatta daha kaliteli ve canlı görüntü alabilirsiniz.

Canonların şimdi piyasada olmayan Pixma IP 4850 modelini 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum gerçekten bir performans canavarı.. çift yönlü baskı özelliği sayesinde sayfaları tepsiden çıkarıp tekrar geri koymanız gerekmez Canon akıllı yazıcı.. Şimdi bu serinin Wifi özelliği olan CD / DVD baskısı yapan modelleri de var.. evinde kendi DVD koleksiyonunu oluşturmak isteyenler için birebir ilaç olacak yazıcının adı Canon IP 7250.. gerçekten süper bir makine.. 5 adet mürekkep kartuşu var CMYK  baskı için sanki matbaada baskı yapıyorsunuz.. Cyan , Yellow , Magenta  ve Black  iki tane siyah tank var biri büyük diğeri küçük.. Büyük olanı sanırım yoğun siyah baskı veya sadece siyah beyaz baskılarda kullanılıyor.

IP 7250 de eksik olan sadece multifonksiyon özellikleri yani Wifi var ama tarayıcı fax ve fotokopi yok. Tabi canonun  Mg serisine bakabilirsiniz o seride bu özellikler var fakat DVD / CD print etme özelliği olmayabilir.

Vektörel çizimlerinizi Corel veya Adobe Illustratordan PDF olarak çıkarın print ederken yazıcı özelliklerine girip gerekli ayarları yapın. Fotoğraf kağıdınızın cinsine göre “Glossy Photo Paper” veya “Semi Glossy Photo Paper” şeklinde seçiminizi yapın baskıya verin sonucu görün. Bu şekilde kendi tasarladığınız herşeyi basabilirsiniz.

+1 Öne Çıkar ↑ :yorum almak için öne çıkar.

Yorumlar ve güncellemeler aşağıdan verilebilir.
Aşağıdan Yorum Yazabilirsiniz.!
Kullanıcı Yorumları Yeniye Göre Sıralama